راه‌های ارتباطی هتل بیمارستان گاندی به صورت کامل در این صفحه معرفی شده است، همچنین برای دسترسی به تلفن بخش‌های مختلف می‌توانید از صفحه دفتر تلفن استفاده کنید. در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر و پاسخگویی به سؤالات نیز می‌توانید با تلفن روابط عمومی تماس حاصل فرمایید :

تلفن : ۴۲۶۰۳۰۰۰ (۹۸۲۱ +)

 • ”اطلاعات

  آدرس ۱: خیابان گاندی جنوبی، پلاک ۱۳۰
  آدرس ۲ : خیابان ولی‌عصر، نرسیده به توانیر، انتهای کوچه ترابنده، هتل بیمارستان گاندی
  تلفن: ۴۲۶۲۴ (۹۸۲۱ +)– ۴۲۶۰۳۰۰۰ (۹۸۲۱ +)
  فکس: ۸۸۶۵۱۲۰۸ (۹۸۲۱ +)

  برای دسترسی به شماره های بخش های بیمارستان اینجا کلیلک کنید

 • ”نحوه

  برای رسیدن به هتل بیمارستان گاندی از مسیرهای زیر استفاده کنید.

  با وسایل حمل و نقل عمومی

  مسیر: از طریق خیابان ولی‌عصر یا بزرگراه حقانی خود را به میدان ونک برسانید. از میدان ونک با ۱۰۰متر پیاده‌روی خود را به ابتدای خیابان گاندی جنوبی برسانید. به وسیله تاکسی یا اتوبوس خیابان گاندی را به سمت جنوب بروید. درانتهای خیابان گاندی و ابتدای خیابان انتفاضه هتل بیمارستان گاندی را خواهید دید.

  با اتومبیل شخصی

  مسیر شماره ۱: از طریق بلوار آفریقا یا بزرگراه مدرس خود را به میدان آرژانتین برسانید. در شمال میدان خیابان الوند را تا خیابان سی و پنجم ادامه دهید. از خیابان سی و پنجم وارد خیابان انتفاضه شوید. با گردش به سمت راست و ادامه دادن خیابان انتفاضه حدود ۴۰۰ متر به هتل بیمارستان گاندی خواهید رسید.

  مسیر شماره ۲: از طریق خیابان ولی‌عصر یا بزرگراه حقانی خود را به میدان ونک برسانید. در شرق میدان ونک به ابتدای خیابان گاندی جنوبی بروید و با ادامه دادن خیابان گاندی به سمت جنوب و در ادامه خیابان انتفاضه، هتل بیمارستان گاندی را خواهید دید.

 • ”نحوه

  فرودگاه مهرآباد:

  مسیر شماره ۱: می‌توانید از خطوط تاکسیرانی خصوصی در فرودگاه استفاده کنید و به هتل بیمارستان گاندی مراجعه نمایید.

  مسیر شماره ۲: در ایستگاه اتوبوس واقع در فرودگاه مهر آباد خط ۳-۵ فرودگاه – میدان ونک را سوار شوید. از میدان ونک با ۱۰۰متر پیاده‌روی خود را به ابتدای خیابان گاندی جنوبی برسانید. به وسیله تاکسی یا اتوبوس خیابان گاندی را به سمت جنوب بروید. درانتهای خیابان گاندی و ابتدای خیابان انتفاضه هتل بیمارستان گاندی را خواهید دید.

  فرودگاه بین‌المللی امام خمینی:

  مسیر شماره ۱: می‌توانید از خطوط تاکسیرانی خصوصی در فرودگاه استفاده کنید و به هتل بیمارستان گاندی مراجعه نمایید.

  مسیر شماره ۲: با استفاده از اتوبوس‌های شرکت ندای به آوران امکان سفر از فرودگاه بین‌المللی امام خمینی به فرودگاه مهر آباد را دارید. برای رسیدن به هتل بیمارستان گاندی، می‌توانید از طریق مسیر شماره ۲ که برای مراجعه از فرودگاه مهر آباد توضیح داده شد، استفاده کنید.

نام شما (الزامی)

آدرس پست الکترونیکی شما (الزامی)

موضوع

پیام شما