در قسمت جراحی، کادر درمانی متخصص و فوق تخصص با بهره‌گیری از پیشرفته‌ترین امکانات پزشکی، اقدام به انجام اعمال جراحی منطبق با جدیدترین دستاوردها و بالاترین استانداردهای روز دنیا می‌نماید. بخش‌های مختلف جراحی به شرح ذیل هستند.

 • ”اتاق

  اتاق عمل جنرال به منظور انجام اعمال جراحی ارتوپدی، مغز و اعصاب، آنژیوگرافی، Post Cath و سایر اعمال جراحی عمومی تجهیز شده است. این بخش ۳ اتاق عمل با تجهیزات کامل به همراه میکروسکوپ، آرتروسکوپ و لاپاروسکوپ دارد. همچنین مجهز به دستگاه C-ARM جهت تصویربرداری پرتابل و نیز دیوارهای سرب‌کوبی شده برای جلوگیری از انتشار تشعشعات است.

 • ”اتاق

  اتاق عمل قلب باز به منظور انجام اعمال جراحی قلب باز از قبیل پیوند عروق کرونر، عمل دریچه‌های قلب، درمان بیماری‌های مادرزادی قلب، جابه‌جایی پولمونرو آئورت و سایر اعمال مربوط به قلب و عروق تجهیز شده است. از تجهیزات این بخش می‌توان به مانیتور آریتمی، دستگاه ACT، پیس‌ میکر، دستگاه بیهوشی مجهز به CCD، تجهیزات بایوپسی قلبی، تجهیزات قلبی-ریوی و تمامی موارد مورد نیاز برای یک اتاق عمل قلب باز با کیفیت جهانی اشاره کرد.

 • ”اتاق

  اتاق عمل چشم به منظور انجام اعمال جراحی لیزیک، لازک، PRK، آب مروارید، پیوند قرنیه و سایر اعمال جراحی حساس چشم تجهیز شده است. این بخش به تمامی موارد لازم برای یک اتاق عمل فوق تخصصی چشم از جمله دستگاه فورمیکروسکوپ جراحی، دستگاه لیزر جهت انجام اعمال مختلف جراحی، دستگاه فیکو امولسیفیکاسیون، ویترکتومی و … مجهز است.

 • ”اتاق

  اتاق عمل زنان و زایمان به منظور انجام تمامی اعمال مرتبط با بیماری‌های زنان و همچنین انجام زایمان طبیعی و سزارین تجهیز شده است. از تجهیزات این قسمت می‌توان به هیسترومر، دستگاه کرایو، ساکشن کورتاژ و پرتابل، فوتوتراپی نوزاد، لاپاراسکوپ، سونوگرافی با پروب واژینال و انواع ست‌های جراحی‌های زنان اشاره کرد.

 • ”اتاق

  اتاق عمل سرپایی به منظور انجام اعمال جراحی ساده‌ و سرپایی در کنار اتاق عمل‌های تخصصی قرار دارد که به تمامی تجهیزات عمل‌های سرپایی مجهز بوده و از بالاترین استانداردهای بین‌المللی برخوردار است.