هتل بیمارستان گاندی به عنوان بزرگترین و مجهزترین مرکز درمانی خصوصی ایران و خاورمیانه با اهداف متعالی ارائه خدمات تشخیصی و درمانی و به موازات آن در راستای جذب گردشگران سلامت بنا نهاده شده است.

معرفی توریسم درمانی

توریسم درمانی یا به عبارت دیگر گردشگری پزشکی سفری است که با هدف درمان در کشور مقصد انجام می‌شود. یکی از دلایل این نوع درمان، عدم وجود شیوه‌های درمانی مشابه در کشور مبدأ است. علاوه بر این، در برخی موارد برای اقتصادی‌تر شدن درمان نیز توریسم درمانی صورت می‌گیرد. با توجه به آمارهای موجود، ایران هر ساله پذیرای ۳۰ تا ۳۵ هزار بیمار بین‌المللی است. با توجه به پایین بودن تعرفه‌های پزشکی در ایران نسبت به سایر کشورهای غربی و ارائه خدمات پزشکی با کیفیت بالا، هتل بیمارستان گاندی در آینده‌ای نزدیک به عنوان قطب گردشگری سلامت در جلب بیماران کشورهای اروپایی و آسیایی شناخته خواهد شد.

دپارتمان پذیرش بین‌المللی (IPD)

پذیرش بیماران بین‌المللی در هتل بیمارستان گاندی از طریق دپارتمان پذیرش بین‌المللی و از بدو ورود مراجعان به بیمارستان و حتی پیش از آن انجام می‌شود. ایجاد دپارتمان IPD به معنی تبیین و استقرار کلیه فرآیندهای مرتبط با بیماران بین‌الملل اعم از مراجعات سرپایی، پذیرش، بستری و ترخیص است. در این دپارتمان، کارشناسانی مسلط به زبان‌های مختلف، تماس‌ها و اطلاعات ورودی بیماران که توسط خود آن‌ها و یا نمایندگان‌شان به بیمارستان وصول شده است را به ریاست دپارتمان انتقال داده که پس از بررسی‌ها و ملاحظات لازم، اقدامات مورد نیاز جهت ارجاع بیماران به بخش‌های تخصصی بیمارستان انجام می‌شود تا روند درمانی لازم بر روی بیماران صورت پذیرد. تمامی خدماتی که به بیماران بین‌المللی ارائه می‌شود خارج از خدمت‌رسانی معمول بیمارستان و به صورت VIP است. همچنین مترجمان این قسمت به صورت طولانی مدت (Longtime) برای ارائه خدمت به بیماران و همراهان حضور دارند.

 • ریاست دپارتمان بیماران بین الملل: جناب آقای دکتر محسن پیروز هاشمی
 • پزشک دپارتمان بیماران بین الملل: جناب آقای دکتر محسن پیروز هاشمی
 • کارشناس دپارتمان بیماران بین الملل: سرکار خانم شیوا حق داده
 • موقعیت مکانی دپارتمان بیماران بین الملل: لابی هتل بیمارستان، مجاورت واحد پذیرش
 • شماره تماس دپارتمان بیماران بین الملل:۴۲۶۰۳۰۰۰ (۹۸۲۱+) داخلی ۱۳۰۷
 • ایمیل دپارتمان بیماران بین الملل: info@Gandihospital.ir
  در صورت تمایل از خدمات ترانسفر و اقامت، فرم ترانسفر و اقامت را تکمیل نمائید.
  حدود تقریبی هزینه های بیماران گردشگری سلامت هتل بیمارستان گاندی

International Patients

خدمات VIP

International Patients

 • همراهی از فرودگاه تا فرودگاه دپارتمان پذیرش بین‌المللی هتل بیمارستان گاندی(IPD) از بدو ورود بیمار بین‌المللی به ایران در کنار او خواهد بود. این همراهی از استقبال در فرودگاه آغاز شده و در تمام مدت حضور بیمار در بیمارستان ادامه دارد. پس از اتمام مراحل تشخیصی و درمانی بیمار، ترانسفر فرودگاهی برای او و همراهانش پیش‌بینی شده است
 • برنامه‌ریزی سفر در دپارتمان پذیرش بین‌المللی هتل بیمارستان گاندی(IPD) باتوجه به درخواست بیمار سفر او برنامه‌ریزی می‌شود. بدین نحو که در محدوده زمانی مورد نظر بیمار باتوجه به نیازهای پزشکی وی و با انجام تمامی هماهنگی‌های لازم، سفر او به نحوی تنظیم می‌شود که کلیه خدمات مورد نیاز در کوتاه‌ترین زمان و با بهترین کیفیت ارائه شود.
 • مشاوره حضوری و آنلاین کارشناسان دپارتمان پذیرش بین‌المللی هتل بیمارستان گاندی(IPD) همواره برای پاسخ‌گویی و راهنمایی آماده خدمت‌رسانی هستند. کلیه خدمات مشاوره‌ای برای راحتی مراجعین محترم به طرق‌ حضوری، تلفنی و اینترنتی ارائه می‌شوند.

 • ترجمه و همراهی در هتل بیمارستان گاندی مشکلی برای برقراری ارتباط نخواهید داشت. کارشناسان دپارتمان پذیرش بین‌المللی که مسلط به زبان‌های مختلف هستند به صورت تمام وقت و در کلیه مراحل درمان در کنار شما خواهند بود.
 • تورهای مسافرتی هدف هتل بیمارستان گاندی خاطره‌انگیزتر کردن این سفر برای بیماران بین‌المللی است. آژانس مسافرتی مستقر در بیمارستان با طراحی تورهای جذاب می‌کوشد تا بیمار در کنار بازیابی سلامتی از جاذبه‌های گردشگری ایران زمین دیدن کرده و خاطره‌ای بی‌همتا از سفر به ایران با خود به همراه ببرد.