🎗امروز ۴ فوریه روز جهانی سرطان است ! 🔷 سالانه ۱۴ میلیون نفر در جهان به سرطان مبتلا می‌شوند که حدود ۹ میلیون به مرگ می‌انجامد !

🎗امروز ۴ فوریه روز جهانی سرطان است ! 🔷 سالانه ۱۴ میلیون نفر در جهان به سرطان مبتلا می‌شوند که حدود ۹ میلیون به مرگ می‌انجامد !

هنرمندان ایرانی از جمله ایرج راد، بهزاد فراهانی و اصغر همت با حضور در بیمارستان، از ژان‌کلود کَریِر، سینماگر سرشناس فرانسه و جهان عیادت کردند. ژان‌کلود کَریِر، زاده ۱۹۳۱ نمایشنامه‌نویس، بازیگر، فیلمنامه‌نویس و کارگردان فرانسوی و سردبیر مجله معروف فمی است. او برای کارگردانان زیادی فیلمنامه نوشته که در این میان همکاری طولانی‌اش با لوییس…

عیادت مدیر كل دفتر نظارت و اعتبار بخشی امور درمان وزارت بهداشت از فیلمنامه نویس و بازیگر فرانسوی در هتل بیمارستان گاندی

عیادت مدیر کل دفتر نظارت و اعتبار بخشی امور درمان وزارت بهداشت از فیلمنامه نویس و بازیگر فرانسوی در هتل بیمارستان گاندی   ژان کلود کریر فیلمنامه نویس مطرح فرانسوی و برنده جایزه اسکار جهت حضور در اختتامیه جشنواره فارابی ( ویژه تحقیقات علوم انسانی و اسلامی) به ایران آمده است در طی سفر دچار…

جراحی كيست تخمدان

درمان کیست‌ها   ✍️درمان کیست به علت و محل پیدایش آن بستگی دارد. ۱-کیست‌هایی که خیلی بزرگ باشند و بخاطر اندازه‌شان علائمی ایجاد کنند، با عمل جراحی برداشته می‌شوند. ۲-گاهی‌اوقات مایع داخل کیست با فرو کردن یک سوزن یاکاتر به حفره کیست، خشکانده شده یا بیرون کشیده می‌شود و این موجب فرو ریختن کیست می‌شود….

Copyright © 2014 Gandhi Hotel Hospital.
Provided by IT Department